Strona główna
Zdrowie
Tutaj jesteś
Zdrowie Preparaty medycyny chińskiej

Preparaty medycyny chińskiej – cordyceps

Data publikacji 17 lutego 2022

Medycyna chińska nie przestaje nas zaskakiwać. Metody stosowane wieki temu w Azji nadal walą na nogi nie jedno nowe rozwiązanie. Chińskie preparaty, substancje potrafią zdziałać cuda na ludzkim organiźmie. W tym artykule przyjrzymy się bliżej cordyceps, czyli jednym z najbardziej interesujących grzybów posiadających niesamowite właściwości.

Działanie lecznicze maczużnika chińskiego

Jednym z grzybów należących do rodzaju cordyceps jest maczużnik chiński. Posiada on niezwykłe właściwości, które chcielibyśmy wam bliżej przedstawić. Początkowo przygotowywany był przez pasterzy jako napar dodający siły i wzmacniający odporność.

Badania potwierdzające prozdrowotne działanie  tych grybów były i nadal są przeprowadzane. Stosowanie preparatu wpływa pozytywnie na wiele aspektów naszego organizmu. Poprawia ono między innymi oddech, absorpcję tlenu, pracę serca czy też pomaga utrzymać poziom złego cholesterolu. Działa również przeciwwirusowo oraz immunomodulująco. Cordyceps niosą jeszcze mnóstwo innych korzyści dla zdrowia i bez wątpienia mogą pomóc każdemu z nas. Warto rozważyć zakup produktów Fohow Feniks, które na pewno nas nie zawiodą. Na stronie znajdziemy między innymi Eliksir Feniks Fohow Oral Liquid który cieszą się dużą sprzedażą wśród klientów.

Wspomaganie leczenia nowotworów 

Rak to choroba całego organizmu. Może zniszczyć całe nasze życie, kiedy nas dopadnie. Medycyna chińska również i tutaj idzie nam z pomocą. Opiera się ona na przede wszystkim na naszym stylu życia, diecie, ruchu oraz ziołolecznictwie. Pomoże nie tylko na początku rozwoju choroby, blokując jej rozwój, ale również i w zaawansowanym stadium będzie nadal miała sens. Najczęściej wykorzystywany jest właśnie kordyceps chiński, który swoim działaniem hamuje niekontrolowane namnażanie się komórek nowotworowych oraz zapobiega gromadzeniu się ich w jednym miejscu. Szczególnie może się sprawdzić w leczeniu nowotworu płuc, co potwierdzają badania z 2010 roku. Dzięki Fohow Feniks preparaty te mamy teraz na wyciągnięcie ręki.

Zatrzymaj objawy starzenia z cordyceps

Osoby starsze dostrzegają dodatkowe liczne dolegliwości w swoim organizmie, nasilające się wraz z wiekiem. Często pozbawiają one człowieka chęci i motywacji do działania. 

Jakiś czas temu, przeprowadzano badanie na grupie starszych osób, na temat działania cordyceps na ich organizm. Wykazało ono, że grzyby te w znacznym stopniu przyczyniają się do niwelacji uczucia zmęczenia, odczuwania chłodu oraz zawrotów głowy. Warto więc sprawić prezent swoim dziadkom i podarować im Fohow Oral Liquid, niesamowity Eliksir Feniks który poprawi ich samopoczucie na co dzień.

Artykuł sponsorowany

Krem UV i pielęgnacja w jednym

Redakcja nowekosmetyki.pl

Zespół miłośniczek lifestyle'u, urody i zakupów. Dzielimy się nowinkami i poradami na temat zdrowia, diet, urody i zakupów. Dzieci zajmują w naszych życiach bardzo istotne miejsce, dlatego na blogu można znaleźć też wiele treści dotyczących parentingu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Preparaty medycyny chińskiej