Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś
Uroda Mezoterapia mikroigłowa - zabieg, który pokochały klientki salonów kosmetycznych

Mezoterapia mikroigłowa – zabieg, który pokochały klientki salonów kosmetycznych

Data publikacji 30 grudnia 2022

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg, który jeszcze kilka lat temu wykonywany był sporadycznie, dziś jednak chętnie korzysta z niego wiele klientek salonów kosmetycznych. Warto więc wprowadzić go do swojej oferty, jednocześnie zaopatrując się w najwyższej jakości sprzęt do pracy. Jednym z niezbędnych elementów jest kartridż do mezoterapii mikroigłowej, który będzie kompatybilny z wysokiej klasy urządzeniami.

Sterylnie i bezpiecznie

Mezoterapia mikroigłowa to jeden z zabiegów, który może wykonać jedynie profesjonalista, tak aby wszystko odbyło się zgodnie z procedurami bezpieczeństwa. Pozwala on uzyskać bardzo dobre efekty, w zależności od tego, o co dokładnie chciałaby zadbać klientka. Z jednej strony mezoterapia mikroigłowa odżywia skórę, z drugiej strony umożliwia pozbycie się plam, blizn czy drobnych zmarszczek. Jednocześnie zabieg niesie za sobą niskie ryzyko ewentualnych powikłań, jednak aby ich uniknąć, należy stosować jednorazowe kartridże.

Kartridż do mezoterapii mikroigłowej to wymienna końcówka, którą trzeba dobrać tak, aby była kompatybilna z urządzeniem, jakie używamy na co dzień w salonie. Wysokiej jakości produkt sterylizowany jest gazem EO oraz posiada naniesioną datę przydatności, dzięki czemu wiemy, że jest w pełni bezpieczny dla klientki. Produkt dostępny jest w różnych rozmiarach, specjaliści mają również różne jego rodzaje do wyboru. Ze względu na to, że mezoterapia cieszy się tak dużą popularnością, zawsze warto mieć w salonie pewien zapas kartridżów. 

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług

Konkurencja wśród salonów kosmetycznych rośnie z roku na rok, dlatego bardzo ważne jest nie tylko ciągłe podnoszenie swoich kompetencji, lecz również stosowanie w codziennej praktyce najwyższej jakości sprzętów i akcesoriów, takich jak kartridże do mezoterapii mikroigłowej. Dziś klientki zwracają uwagę na to, jakich kosmetyków czy sprzętów używa się w salonach, dlatego warto wybierać wyłącznie produkty wysokiej jakości, które cieszą się renomą na rynku.

Bez względu na to, czy dopiero wprowadzamy zabieg do naszej oferty, czy już proponujemy go klientkom, wybierzmy kartridż do mezoterapii mikroigłowej dedykowany salonom kosmetycznym, którym w pracy posiłkują się profesjonaliści. Jednocześnie salony, które do tej pory jedynie rozważały zaoferowanie klientkom mezoterapię igłową, zdecydowanie powinny wprowadzić swój plan w życie. Chcąc przeprowadzać tego typu zabiegi, nie trzeba inwestować bardzo dużych pieniędzy w sprzęt czy akcesoria, a przeznaczone na ten cel środki zwracają się w stosunkowo krótkim czasie. 

Krem UV i pielęgnacja w jednym

Redakcja nowekosmetyki.pl

Zespół miłośniczek lifestyle'u, urody i zakupów. Dzielimy się nowinkami i poradami na temat zdrowia, diet, urody i zakupów. Dzieci zajmują w naszych życiach bardzo istotne miejsce, dlatego na blogu można znaleźć też wiele treści dotyczących parentingu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Mezoterapia mikroigłowa - zabieg, który pokochały klientki salonów kosmetycznych